Kominki wkłady kominkowe biokominki

Kominki, Wkłady kominkowe, Biokominki

Piece wolnostojące,

Kratki kominkowe

Kategorie:

Informacje:

Producenci:

Allegro
Rzetelna firma

Licznik odwiedzin:

Odwiedziło nas 241666 osób
Odwiedzających on-line teraz: 3

Farba fasadowa silikatowa - różne opakowania

Farba fasadowa silikatowa - różne opakowania

Farba fasadowa silikatowa

Więcej szczegółów


214,54zł brutto

Stan:

10 dostępnych

Dodaj do listy życzeń


O produkcie

Służy do ręcznego lub natryskowego wykonania zewnętrznych (w opcji z ograniczoną zawartością środków ochrony powłoki, także wewnętrznych powłok malarskich). Farba tworzy powłoki matowe, drobnoziarniste, o średniej grubości, dużym współczynniku przenikania pary wodnej i niskiej przepuszczalności wody. Farba może być stosowana na podłożach takich jak: tynki cienkowarstwowe (mineralne, silikatowe), terabona, beton, tynki cementowe i cementowo-wapienne, wapienne, itp. Można ją również stosować do wymalowań renowacyjnych już istniejących powłok malarskich tego samego typu. Jest opcjonalnym elementem w systemach ociepleń Greinplast S, WS (zgodnie z AT) i EPS, MW (zgodnie z ETA). Wyrób dostępny w kolorach zgodnych z paletą wyrobów fasadowych Greinplast. Na życzenie klienta dostępna także inna kolorystyka.

 

Konfekcjonowany w opakowania: 10l/15kg, 5l/7,5kg (biała) oraz 9l/13,5kg i 4,5l/6,75kg (kolor).

 

Wykonanie

 


Do właściwych prac malarskich można przystąpić po odpowiednim przygotowaniu podłoża oraz całkowitym jego wyschnięciu. W zależności od podłoża i warunków aplikacji (temperatura, wilgotność powietrza, chłonność i rodzaj podłoża, itp.) Producent dopuszcza dodanie do farby do 20% preparatu Greinplast US przy malowaniu pierwszej warstwy i do 10% - przy malowaniu kolejnych. Ilość dodawanego preparatu powinna być jednakowa dla każdego opakowania. Bezpośrednio przed nałożeniem farbę wymieszać. Farba nadaje się do nakładania pędzlem, jednak Producent zaleca jej nanoszenie wałkiem lub agregatem z wykorzystaniem natrysku wysokociśnieniowego. Zaleca się nanoszenie dwóch warstw. Kolory intensywne o dużym nasyceniu barwy nie zawsze są w pełni kryjące, dlatego może pojawić się konieczność naniesienia kolejnej warstwy. Zużycie uzależnione jest od metody malowania oraz rodzaju, chłonności i faktury podłoża. W celu uniknięcia różnic kolorystycznych na jednej powierzchni roboczej stosować farbę z jednej partii produkcyjnej, malując w jednym cyklu metodą “mokre na mokre”

 

Zalecenia i uwagi

Temperatura otoczenia podczas malowania i wysychania farby powinna wynosić od +8°C do +30°C. Optymalna temperatura podczas nanoszenia +20°C. Malowane powierzchnie należy osłaniać przed zbytnim nasłonecznieniem, deszczem, wiatrem aż do momentu całkowitego wyschnięcia. Zmienne warunki atmosferyczne panujące w trakcie aplikacji mogą być przyczyną różnic w odcieniu farby. Pomieszczenia zamknięte wietrzyć do zaniku charakterystycznego zapachu. Produkt zawiera szkło wodne, które na metale, szkło i drewno oddziałuje agresywnie, dlatego powierzchnie narażone na zanieczyszczenie farbą zabezpieczyć, a w przypadku zabrudzenia usunąć przed zaschnięciem.
Informacje zawarte w instrukcji mają na celu zapewnienie optymalnego wykorzystania produktu, jednak nie są podstawą do odpowiedzialności prawnej Producenta, gdyż warunki wykonawstwa pozostają poza jego kontrolą. W przypadku połączenia z wyrobami innych Producentów nie ponosimy żadnej odpowiedzialności.

 

Rozcieńczanie
malowanie podkładu - max 20%
właściwe malowanie - max 10%

Temperatura stosowania
+8oC do +30o

Ilość kolorów
155

System barwienia Greinplast
na życzenie Klienta

Połysk
mat (typ G3)

Zużycie
0,25 do 0,30 l/m2


Atest higieniczny PZH

Świadectwo radiacyjne PZH

Karta bezpieczeństwa

Deklaracja zgodności

Karta techniczna


 

UWAGA !!!


Jeśli chcecie Państwo zamówić farbę o innej wadze i litrażu, to prosimy o skierowanie  do Nas zapytania w tej sprawie za pomocą formularza, który znajduje  się w górnej części strony sklepu w zakładce "Kontakt".

 

 

Brak komentarzy klienta.

Only registered user can post a new comment.

Koszyk  

jest pusty

Promocje:

Wszystkie promocje